Blog

5228041-4d1899 (1)

 • A máme tu podzimní čas. A proto nesmíme zapomenout, že se mohou kdykoli objevit chladné dny a především večery. Ve Vašem šatníku by za jakéhokoliv počasí rozhodně  neměly  chybět naše ledvinové  pásy, které Vám zajistí výbornou ochranu ledvin a zabrání tak prochladnutí. Ledvinové pásy jsou v průběhu celého roku užitečné při jakékoli aktivitě, ať už je to sport, zaměstnání, zahradničení či vycházky do přírody. 
 • Nenechte se zmást tím, že svítí sluníčko, studený vítr je velmi zrádný a i malé ofouknutí může znamenat zdravotní potíže
 •  Ledvinový pás,  je vhodný do jakéhokoliv ročního období. Nachystali jsme si jej pro Vás ve dvou variantách:PÁS BODY - jednovrstvý  a PÁS KLASIK - dvouvrstvý, který je do těchto chladných dnů teplejší. Určitě neváhejte a pořiďte jej pro celou rodinu. Nabízíme je jak pro děti, tak i pro dospělé a mimo jiné i pro těhotné ženy. Těhotenské pásy jsou momentálně velmi prodejné zboží a je o ně u maminek velký zájem. Pěkně Vám zakryje celé bříško. Naše ledvinové pásy můžete používat samozřejmě také po skončení zimy, třeba při ježdění na kole, zahradničení a dalších aktivitách. Našimi zákazníky jsou především lidé, kteří chtějí mít záda v teple, nechtějí nosit košilky nebo nátělníky a nejsou zastánci dnešní módy, kdy se spousta oblečení prodává do půlky zad. Pásy jsou výbornou prevencí před prochladnutím, onemocněním ledvin a bolesti zad.  Ledvinový pás zároveň stahuje obvod pasu a vylepšuje siluetu svému nositeli nebo nositelce. 
 • Tradice nošení bederních pásů pochází z Japonska. Podle učení HARAMAKI se budete cítit v teple, pokud bude v teple oblast Vašeho břicha. Efekt se dá vysvětlit tím, že teplo v břišní oblasti zlepšuje cirkulaci krve v těle a díky ní budou periferní oblasti lidského těla (ruce a nohy) lépe prokrvovány a bude Vám tepleji. Důkazem tohoto efektu jsou snímky z termokamery. Na nich je lidské tělo v různém oblečení - čím červenější je snímek, tím je daná část těla teplejší. Na třetím snímku je člověk s ledvinovým pásem, plocha těla je nejvíc červená a je vidět, že ledvinový pás zvýšil i teplotu paží.


  Ledvinový / bederní / břišní pás v různém provedení 

  Nabízíme několik druhů ledvinových pásů pro různé účely a pro různé uživatele a uživatelky. Velikosti ledvinových pásů, které nabízíme,  jsou vhodné i pro děti

  pás klasik

  Tento ledvinový pás je bavlněný, dvouvrstvý. Je to nejteplejší verze ledvinového pásu. Ideální jako součást pracovního oděvu pro práci venku, pro zákazníky náchylné k onemocněním močových cest a ledvin. Rovněž pro ženy trpící menstruačními bolestmi.

  pás body

  Tento ledvinový pás je širší než klasik, jednovrstvý, ideální pro stažení faldíků na břiše, z bavlny i viskózy. Dá se použít místo košilky, protože krásně hřeje. Používají ho matky po porodu a při kojení. Slouží i jako stahovací prádlo, protože faldíky nikde "nevylézají". Výborný pro kalhoty typu "bokovky". 

  Těhotenské pásy

  Těhotenství Vám změní zcela šatník. Trička začnou být příliš krátká a těsná. Kalhoty se nedají dopnout. Myslíte, že Vám zbývají už jen neforemné haleny a volné kalhoty ? Naštěstí ne. S našim těhotenským pásem budete nápaditě oblečena  i během těhotenství. 

  Pás se dá různě kombinovat s ostatním oblečením . Když si pak dáte pod tričko a přetáhnete přes kalhoty, můžete si vzít své oblíbené "netěhotenské" tričko, protože už nebude vadit, že tričko je krátké. Stejně tak si pás můžete dál do kalhot, můžete si pak být jistá, že kdykoli se ohnete, nebudou Vaše záda odhalená a bude Vám vždy teplo. 

   

   

  Více zde: https://www.ledvinovepasy.cz/