Blog

5228041-4d1899 (1)

  • A máme tu podzimní čas. A proto nesmíme zapomenout, že se mohou kdykoli objevit chladné dny a především večery. Ve Vašem šatníku by za jakéhokoliv počasí rozhodně  neměly  chybět naše ledvinové  pásy, které Vám zajistí výbornou ochranu ledvin a zabrání tak prochladnutí. Ledvinové pásy jsou v průběhu celého roku užitečné při jakékoli aktivitě, ať už je to sport, zaměstnání, zahradničení či vycházky do přírody. 
  • Nenechte se zmást tím, že svítí sluníčko, studený vítr je velmi zrádný a i malé ofouknutí může znamenat zdravotní potíže
  •  Ledvinový pás,  je vhodný do jakéhokoliv ročního období. Nachystali jsme si jej pro Vás ve dvou variantách:PÁS BODY - jednovrstvý  a PÁS KLASIK - dvouvrstvý, který je do těchto chladných dnů teplejší. Určitě neváhejte a pořiďte jej pro celou rodinu. Nabízíme je jak pro děti, tak i pro dospělé a mimo jiné i pro těhotné ženy. Těhotenské pásy jsou momentálně velmi prodejné zboží a je o ně u maminek velký zájem. Pěkně Vám zakryje celé bříško. Naše ledvinové pásy můžete používat samozřejmě také po skončení zimy, třeba při ježdění na kole, zahradničení a dalších aktivitách. Našimi zákazníky jsou především lidé, kteří chtějí mít záda v teple, nechtějí nosit košilky nebo nátělníky a nejsou zastánci dnešní módy, kdy se spousta oblečení prodává do půlky zad. Pásy jsou výbornou prevencí před prochladnutím, onemocněním ledvin a bolesti zad.  Ledvinový pás zároveň stahuje obvod pasu a vylepšuje siluetu svému nositeli nebo nositelce. 

  Více zde: https://www.ledvinovepasy.cz/