Vaše záda vždy v teple

 Tradice nošení bederních pásů pochází z Japonska. Podle učení HARAMAKI se budete cítit v teple, pokud bude v teple oblast Vašeho břicha. Efekt se dá vysvětlit tím, že teplo v břišní oblasti zlepšuje cirkulaci krve v těle a díky ní budou periferní oblasti lidského těla (ruce a nohy) lépe prokrvovány a bude Vám tepleji. Důkazem tohoto efektu jsou snímky z termokamery. Na nich je lidské tělo v různém oblečení - čím červenější je snímek, tím je daná část těla teplejší. Na třetím snímku je člověk s ledvinovým pásem, plocha těla je nejvíc červená a je vidět, že ledvinový pás zvýšil i teplotu paží.


Ledvinový / bederní pás v různém provedení 

Nabízíme několik druhů ledvinových pásů pro různé účely a pro různé uživatele a uživatelky. Velikosti ledvinových pásů, které nabízíme,  jsou vhodné i pro děti

- bederní pás klasik

Tento ledvinový pás je bavlněný, dvouvrstvý. Je to nejteplejší verze ledvinového pásu. Ideální jako součást pracovního oděvu pro práci venku, pro zákazníky náchylné k onemocněním močových cest a ledvin. Rovněž pro ženy trpící menstruačními bolestmi.

- bederní pás body

Tento ledvinový pás je širší než klasik, jednovrstvý, ideální pro stažení faldíků na břiše, z bavlny i viskózy. Dá se použít místo košilky, protože krásně hřeje. Používají ho matky po porodu a při kojení. Slouží i jako stahovací prádlo, protože faldíky nikde "nevylézají". Výborný pro kalhoty typu "bokovky". 

Těhotenské pásy

    Těhotenství Vám změní zcela šatník. Trička začnou být příliš krátká a těsná. Kalhoty se nedají dopnout. Myslíte, že Vám zbývají už jen neforemné haleny a volné kalhoty ? Naštěstí ne. S našim těhotenským pásem budete nápaditě oblečena  i během těhotenství. 

Pás se dá různě kombinovat s ostatním oblečením . Když si pak dáte pod tričko a přetáhnete přes kalhoty, můžete si vzít své oblíbené "netěhotenské" tričko, protože už nebude vadit, že tričko je krátké. Stejně tak si pás můžete dál do kalhot, můžete si pak být jistá, že kdykoli se ohnete, nebudou Vaše záda odhalená a bude Vám vždy teplo. 

 

 

Ledvinové pás KLASIK

Ledvinové pásy BODY

Těhotenský pás